Дизайн интер’єру – ціна
Ми не можемо на пряму оголосити ціну тому що вона залежить від розташування об’єкта, його площі, конфігурації і складу дизайн проекту. Тому щоб дізнатися вартість дизайну інтер’єру зв’яжіться з нами – контакти
 

Дізнатися приблизну вартість ремонту ви зможете скориставшись

Дивіться наше ПОРТФОЛІО

Ціни на авторський дизайн від студії Artpartner

Дизайнерський інтер’єр кардинально відрізняється від варіанту, придуманого аматором. Так і повинно бути, адже на те й професіонали, щоб генерувати і втілювати авторські оригінальні ідеї. Вони надають квартирах і офісах неповторний вигляд. І досить одного погляду на цю красу, щоб хотілося і собі все облаштувати так само. Погодьтеся, це коштує грошей, адже дизайнер – професія творча. Все, що він пропонує клієнтам в своїх проектах, це продукт його:

 • Таланту
 • Знань
 • Досвіду
 • Вміння творчо і оригінально мислити, створювати нове, не відриватися від грішної землі в своїх ідеях і створювати інтер’єри для людей, а не лише для виставок і глянцевих журналів

Замовити дизайн квартири — ціна ідеї

Навіть якщо вам вдасться самостійно створити сучасний інтер’єр у своїй квартирі, швидше за все він вийде стандартний, як у всіх. Орієнтуючись на модні тренди, буваючи в гостях і на виставках, ми бачимо, що зараз «носять» і пропонують в сфері інтер’єрного дизайну. І, починаючи ремонт, робимо і у себе щось подібне.

Слід підкреслити, що будівельні фірми не дуже люблять всілякі дизайнерські «штучки». Їм набагато простіше працювати за стандартом, не обтяжуючи себе складними технологічними процесами і роботою з незвичними матеріалами. І без дамоклова меча у вигляді постійного авторського нагляду навряд чи вони захочуть втілювати в життя все, що вами задумано. Хочете мати професійний якісний дизайн інтер’єру – ціна послуг нашої студії включає вартість авторського нагляду.

Є ще один мінус самостійної роботи над дизайном інтер’єру. Як правило, господарі житла, озброївшись інформацією з журналів по інтер’єрного дизайну і Всесвітньої павутини, знаходять декілька відповідних ідей. Але, замість того, щоб вибрати якусь одну з них, використовують при ремонті відразу всі стилі і декораторські прийоми, які сподобалися. У підсумку, простір втрачає гармонію і цілісність. У ньому немає витонченості і отточенности стилю, який забезпечує професійний дизайн інтер’єру, розумна ціна якого – це плата за красу, затишок і комфорт. А також за ту гордість і задоволення, які ви завжди будете відчувати, приймаючи гостей і бачачи їх захоплення від вашої квартири.

Авторський дизайн інтер’єру – ціни на послуги студії Artpartner

Дизайн-студія Artpartner працює в сфері інтер’єрного дизайну більше 8 років. У роботі ми орієнтуємося на європейські стандарти, запровадивши технологію інтер’єрного дизайну повного циклу. Що це означає для наших замовників? Ми пропонуємо вам сучасний дизайн інтер’єру – вартість його включає:

 • Генерування ідеї
 • Розробку концепції
 • Створення дизайн-проекту з 3D-візуалізацією
 • Детальне опрацювання плану ремонту

Додатково оплачуються наступні послуги:

 • Допомога в підборі матеріалів, предметів меблювання, світильників, декоративних елементів
 • Сприяння у втіленні дизайн-проекту
 • Авторський нагляд за всіма етапами робіт

Звернувшись до нас, ви отримаєте всебічну професійну допомогу і якісний дизайн інтер’єру – ціни на наші послуги відповідають їх якості. У нашому портфоліо представлено безліч фотографій і описів реалізованих проектів. Всі вони виконані «з нуля» і доведені до логічного завершення. За цими словами стоять сотні щасливих володарів квартир і будинків, перетворених у відповідності з сучасними вимогами до якості житлових приміщень і актуальних трендів в інтер’єрного дизайну. Подивіться нашу фотогалерею! Хочете, щоб і ваша квартира стала такою? Ми завжди до ваших послуг.

Вартість послуг компанії Артпартнер фіксується в договорі, який обов’язково підписується з клієнтом. Крім фінансової сторони, в ньому прописані всі нюанси співпраці, права і обов’язки сторін, термін здачі етапів робіт, порядок прийому їх замовником. Вибираючи нашу дизайн-студію, ви гарантовані від будь-яких непорозумінь. Ми завжди виконуємо всі взяті на себе зобов’язання. Наші пріоритети: творчість, висока якість робіт, відкритість і прозорість взаємовідносин з партнерами та клієнтами. З нами працювати приємно і вигідно!

Вартість дизайн проекту

Орієнтуючись на європейські стандарти в наданні послуг, ми створили дизайн-студію повного циклу і використовуємо в роботі новаторські підходи. Будь-які роботи по зміні вигляду квартири або будинку для їх господарів завжди пов’язані з незручностями. Навіть косметичний ремонт – справа клопітка, а що вже тоді говорити про комплексну перепланування і тотальної зміни іміджу? Ми працюємо так, щоб мінімізувати ваші незручності.

Говорячи про вартість дизайн-проекту, хочемо підкреслити ще одна перевага роботи з нашою компанією. Ми використовуємо власну технологію роботи над дизайн-проектом. У більшості дизайнерських студій кожен проект веде один дизайнер. А ми доручаємо його конкретному дизайнеру, однак на допомогу йому створюємо творчу групу професіоналів в більш вузьких областях. Спільна робота фахівців студії Artpartner над проектом інтер’єру є колективна творчість, засноване на скрупульозному виконанні доручених робіт в точно встановлені терміни.

Як все здійснюється на практиці? Припустимо, ви замовили нам дизайн-проект квартири – ціна робіт включає послуги дизайнера, визуализатора, декораторів, що підбирають меблювання та оздоблювальні матеріали, що відповідають новій стилістиці вашої квартири і виділеного вами бюджету. Фахівці обмінюються ідеями і набагато швидше створюють оптимальний варіант дизайн-проекту. А це означає, що ви не тільки отримаєте кращий дизайн-проект, а й значно раніше зможете насолодитися результатами нашої роботи.

І ще! Остаточна вартість комплексного дизайн-проекту встановлюється відразу після оцінки обсягу робіт, і не залежить від кількості фахівців, залучених до його реалізації.

Рекомендуємо також скористатися нашим калькулятором ремонту

Професійний дизайн квартир – ціни і цілі

Звертайтеся в нашу студію, якщо ви хочете кардинально змінити своє життя на краще! Ми пропонуємо конкурентоспроможну вартість дизайну квартири, і при цьому даємо клієнтам набагато більше, ніж інші компанії.

Колективний стиль роботи дизайн-студії Артпартнер не є способом прихованого «накручування» ціни. Така технологія роботи впроваджена для того, щоб скоротити терміни виконання договорів. Це – наша головна мета! Ви зможете набагато раніше повернутися в свою відремонтовану квартиру.

Що це означає з фінансової, практичної і емоційної точок зору? Все дуже просто:

 • Вам не доведеться довго орендувати тимчасове житло, щоб пережити період ремонту в своїй квартирі
 • Ваші витрати по найму тимчасового житла відповідно скоротяться
 • Ви зможете значно швидше повернутися до нормального комфортного способу життя у власній квартирі, насолоджуючись її новим виглядом, комфортом і стильним дизайном в кращих традиціях студії Артпартнер
 • Ваші друзі і знайомі не зможуть утриматися від компліментів, а, може, і заздрості

В цілому ж, професійний дизайн квартир – ціна, яку ви згодні заплатити не тільки за те, щоб жити сучасно, красиво і комфортно, але і щоб підкреслити свій статус, доходи і досягнення.