Студія дизайну інтер'єрів в Києві, ціни на послуги дизайну інтер'єру
загрузка...
Artpartner

Дизайн интерьера

reload reload

Дизайн інтер'єра

Нам відомо, що замовляючи дизайн-проект, замовник не просто хоче отримати книгу з картинками, а йому цікаво отримати докладну інструкцію по ремонту квартири або будинку де покроково прописано що, коли і за скільки можна купити й доставити і монтаж.

Тому, проаналізувавши основні вузлові моменти, за якими проходить ремонт, сформували таку систему, яка дозволяє отримати необхідний результат, а саме ремонт як було заплановано на візуалізації, в термін, не перевищуючи бюджету.

Ми також повинні повідомити, що не є найдешевшими на ринку, але, як відомо, якісний сервіс повинен бути справедливо оплачений, так як профессіональнийдізайн інтер'єру коштує не дешево. Наша стратегія полягає в тому, щоб надавати послуги найвищої якості, при цьому максимально знизити вартість, прибравши з переліку послуг ті з них, які не несуть реальної користі економії часу або коштів, і максимально скоротивши розробку проекту дизайну інтер'єру за часом, збільшуючи ефективність.

Ми намагаємося новаторському підходити до питань, до яких інші приступають з традиційними, застарілими підходами. Наприклад, ми пропонуємо сценарну освітлення для приміщень з великою кількістю джерел світла і т.д. Для цього, з року в рік, відвідуємо найбільш авторитетні в індустрії виставки в Мілані, Вероні і ін. При всій технологічності процесу, ми не забуваємо і про творчу складову дизайну інтер'єру. У нас, як можна побачити з галереї робіт, одні з найцікавіших рішень на ринку, що підтверджено нагородами у всіляких конкурсах, публікаціях в журналах і рекомендаціями таких відомих компаній як redbull, sonyericsson ...

Ми пишаємося тим, що можемо сказати, що дизайн студія "арт партнер" це одна з найстаріших студій дизайну інтер'єру в Києві і накопичила за 10 років роботи більше 150 реалізованих об'єктів.

Що стосується ремонту, то тут у нас існує ряд переваг: по-перше дизайнер і підрядник це одна компанія, таким чином відповідальним теж є одна особа, у нас налагоджена система постачання - власні вантажні авто, контролю, швидкого підбору оздоблювальних матеріалів з системою знижок в безлічі магазинів. До переваг роботи з нами можна віднести і те, що в стандартний проект дизайну інтер'єру ми включили специфікацію оздоблювальних матеріалів: підлогових покриттів, плитки, меблів, сантехнічного обладнання, номери кольорів стін по розкладці або шпалери, прорахунок кошторису, високоточна конструкторське опрацювання меблів (своє виробництво вбудованих меблів). Ці позиції, у інших дизайн студій, як правило, входять в так зване «авторський супровід». Ми надаємо договір на кожен дизайн інтер'єру і гарантію від компанії.